Обрати сторінку

IPhone X, доставили зразу після дня народження і виявися гарним подарунком. Свій Iphone6 замінила на Iphone X. На початку, страшенно переживала: як жити без “кнопочки”; чи зручно розблоковувати за допомогою FaceID, як довго тримає батарея (в Iphone6 розряджувалася дуже швидко).

Дизайн и дисплей 


  • Варто відмітити новий дизайн і повністю скляний корпус.
  • Дисплей Super Retina з діагоналлю 5,8 дюйма → комфортно тримати в руці, об’ємніший за айфон6.
  • OLED-дисплей → яскравий і зручний в редагувані фото, тепер мені подобається читати книги на телефоні.
  • Передня, як і задня камера робить якісні фотографії ( особливо функція портрет з стулійним освітеленням)
  • Знімати під водою не наважувалася, але надіюсь, що він дійсно водонепроникний.

Face ID


Легкий взмах, по екрану, вверх розблокує телефон. Якщо ви, як і я носите окуляри, а по вечорах любителі косметичних масок, то ваш телефон з впевненістю розпізнає вас. За допомогою фейс айді, розраховуюся в магазині (Apple Pay), скачую з App Store і просто розблоковую телефон.

Animoji 


Вітаю! За 1150$ вам продали розмовляючу какашку.

Люблю записувати голосові повідомлення, а з Animoji набагато цікавіше, одна з дібраних масок передає ваші емоції і міміку обличчя. Не скажу, що це необхідно, але як на мене дуже класно.

Безпровідна зарядка і наушники


Зарядка, яка навіть не вийшла і її доведеться купляти окремо. Заряджати телефон і слухати музику одночасно не можна(один роз’єм).

Офіційно AirPower виходить на весні 2018, тому на даний момент, користуюсь безпровідною зарядкою Belkin (її потрібно замовляти окремо), але звичайно в комплекті  є звичайна айфонівська зарядка. EarPods з роз’ємом Lightning і особливо зраділа адаптеру Lightning / вихід 3,5 мм для навушників ( в яких старий роз’єм).

З появою IPhone X не знайдете в моїй сумочці ні PowerBank( без якого, останім часом, не виходила з дому), а ні Canon.

Варто платити стільки за IPhone X?